35 results for "Snapin Primary Antibodies" in Products
Snapin: Antibodies
R&D Systems offers high quality Snapin antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Snapin antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, and Immunocytochemistry/ Immunofluorescence. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Rat. Our catalog includes anti-Snapin monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-Snapin antibodies best suited for your needs by reviewing citations, validation ...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB7795X
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB7795S
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB7795V
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB7795U
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB7795G
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB7795R
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB7795T
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB7795N
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #3H1 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #809116 |
| Applications: | WB |