466 results for "OX40 Ligand/TNFSF4 Primary Antibodies" in Products
OX40 Ligand/TNFSF4: Antibodies
R&D Systems offers high quality OX40 Ligand/TNFSF4 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our OX40 Ligand/TNFSF4 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, ELISA Detection, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Feline. Our catalog includes anti-OX40 Ligand/TNFSF4 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-OX40 Ligand/TNFSF4 ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MM0505-8S23 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready, B/N |
Catalog #:
FAB10541S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB10541R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB10541T
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB10541V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB10541U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB10541G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #R4930 (Oxelumab) |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, B/N |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2 Monoclonal Clone #AP-MAB0834 |
| Applications: | IHC, Flow, CyTOF-ready, B/N |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Monoclonal Clone #BLR165J |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MM0505-8S23 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #R4930 (Oxelumab) |
| Applications: | Flow, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #R4930 (Oxelumab) |
| Applications: | Flow, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #159410 |
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF, B/N |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF, B/N |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #182609 |
| Applications: | WB, ELISA, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, B/N |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #182601 |
| Applications: | WB, B/N |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #182601 |
| Applications: | WB, B/N |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF, B/N |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #182601 |
| Applications: | WB, B/N |