477 results for "IgM Primary Antibodies" in Products
IgM: Antibodies
R&D Systems offers high quality IgM antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our IgM antibodies have been validated in multiple research applications, including Multiplex Immunofluorescence, Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Porcine, Bovine, and more. Our catalog includes anti-IgM monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-IgM antibodies best suited for ...
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2123A |
| Applications: | WB, Simple Western, ELISA, IHC, mIF |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2123C |
| Applications: | WB, Simple Western, ELISA, IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #IM260 |
| Applications: | IHC, WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2123A |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | Secondary |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2a Kappa Monoclonal Clone #II/41 |
| Applications: | IHC, ELISA, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #IM260 |
| Applications: | IHC, WB, CyTOF-ready, Func |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | Secondary |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2123C |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2123C |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2123A |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2123A |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2123C |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2123C |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2123C |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | Secondary |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2123A |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2123C |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #RM121 |
| Applications: | IHC, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #IM373 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #RM121 |
| Applications: | IHC, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | Secondary |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | Secondary |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | Secondary |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | Secondary |