144 results for "mu Opioid R/OPRM1" in Products
mu Opioid R/OPRM1 Products
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Applications: | ELISA |
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey, Bovine, Primate, +3 More |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP |
| Applications: | ELISA |
| Applications: | ELISA |
Catalog #:
H00004988-G01
| Applications: | AP |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #677014 |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126B |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
NBP1-87767PEP
| Applications: | AC |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126D |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126D |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126B |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #677014 |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126B |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #677014 |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1126D |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |