76 results for "LMP2/PSMB9" in Products
LMP2/PSMB9 Products
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #792520 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7709U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #792520 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7709T
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #792520 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7709S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #792520 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7709R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #792520 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7709X
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #792520 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7709V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #792520 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7709N
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #792520 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7709G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #792520 |
| Applications: | WB, ICC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #7Q2G4 |
| Applications: | IHC, WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #S04-9C8 |
| Applications: | WB |
| Applications: | PAGE |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Applications: | ELISA |
| Applications: | ELISA |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #792520 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #792520 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |