177 results for "HLA Class I" in Products
HLA Class I Products
| Reactivity: | Human, Bovine, Primate, Feline, Rabbit (Negative) |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #W6/32 |
| Applications: | IHC, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +2 More |
Catalog #:
FAB7098U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #W6/32 |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #W6/32 |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #W6/32 |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB7098S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #W6/32 |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB7098V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #W6/32 |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #mAb90 |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
| Reactivity: | Human, Canine, Bovine, Rabbit, Feline, +10 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #H58A |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Human, Bovine, Primate |
| Details: | Mouse IgG3 Monoclonal Clone #MEM-123 |
| Applications: | ELISA, Flow, IP, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MEM-147 |
| Applications: | WB, Flow, IP, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MEM-81 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP3-50995
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #24GB6040 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, Mycoplasma |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MEM-81 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #W6/32 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #W6/32 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #W6/32 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MEM-147 |
| Applications: | WB, Flow, IP, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #1069511 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #1069511 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #1069511 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
| Reactivity: | Human, Bovine, Primate |
| Details: | Mouse IgG3 Monoclonal Clone #MEM-123 |
| Applications: | ELISA, Flow, IP, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Bovine, Primate |
| Details: | Mouse IgG3 Monoclonal Clone #MEM-123 |
| Applications: | ELISA, Flow, IP, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MEM-147 |
| Applications: | WB, Flow, IP, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Bovine, Primate |
| Details: | Mouse IgG3 Monoclonal Clone #MEM-123 |
| Applications: | ELISA, Flow, IP, CyTOF-ready |