200 results for "ERCC1" in Products
ERCC1 Products
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #ERCC1/2318 |
| Applications: | WB, ELISA, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #ERCC1/2683 |
| Applications: | WB, ELISA, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #ERCC1/2683 |
| Applications: | WB, ELISA, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #ERCC1/2318 |
| Applications: | WB, ELISA, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #ERCC1 3H11 |
| Applications: | WB, ICC/IF, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #ERCC1/2683 |
| Applications: | WB, ELISA, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #ERCC1/2318 |
| Applications: | WB, ELISA, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #ERCC1/2683 |
| Applications: | WB, ELISA, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #ERCC1/2318 |
| Applications: | WB, ELISA, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #ERCC1/2318 |
| Applications: | WB, ELISA, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #ERCC1/2683 |
| Applications: | WB, ELISA, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #ERCC1 3H11 |
| Applications: | WB, ICC/IF, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #ERCC1 3H11 |
| Applications: | WB, ICC/IF, IP |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI1A3 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL1284 |
| Applications: | IHC, WB, Mycoplasma, Simple Western |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL1249 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Rat, Chinese Hamster |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #8F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL1284 |
| Applications: | IHC, WB, Simple Western |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL1249 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #S08-7E3 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #5F9U0 |
| Applications: | WB |
| Applications: | ELISA |
| Applications: | ELISA |