111 results for "COMMD1" in Products
COMMD1 Products
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #762203 |
| Applications: | WB, ICC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #2A12 |
| Applications: | WB, ELISA, IP |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1F2 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1F2 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2E2 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2E2 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #2B12 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, IP |
Catalog #:
FAB7526V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #762203 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7526X
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #762203 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7526T
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #762203 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7526R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #762203 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7526G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #762203 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7526S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #762203 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7526U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #762203 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB7526N
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #762203 |
| Applications: | WB, ICC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2E2 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2E2 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #762203 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1F2 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1F2 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |